Asena Jewels ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Asena Jewels Gelmeyen Ürün Geri Dönüş Sağlamayan Satıcı

793
Derya
Derya 17 Kasım 2022 01:03

Asena jewels yonca kolye sipariş verdim. 1 haftayı geçti neredeyse 2 hafta olacak ibana para yolladım ama kargom gelmedi. Yorum yazdım aradım mesaj yolladım hiçbir şekilde dönüş sağlanmıyor. Bunca yıldır internet alışveriş yaparım böylesi ile ilk karşılaşıyorum.

Benzer Şikayetler

profile
26
3 gün önce

Asena Jewels Mağduriyeti

Eski adıyla Asena Jewels güncel adıyla Asena Nişantaşı olan Instagram sayfasından kolye ve bileklik sipariş ettim. Sipariş aşamasında Asena Hanım o kadar güzel ilgileniyor ki sizinle adeta cezbediyor. Sorduğunuz her soruya anında cevap alıyorsunuz Sevecen bir ses tonuyla sayfa reklamında olduğu gibi...

  • profile
1 Destekçi
profile
20
4 gün önce

Asena Jewels Satın Aldığım Ürün Gönderilmedi

Instagram'da asena jewels isimli sayfadan verdiğim kolye siparişi için üç ay oyaladılar, EFT ile ücreti gönderdikten sonra hiçbir şekilde iletişime geçmediler, arıyorum açmıyorlar, mesaj atıyorum cevaplamıyorlar, aldığım ürünü de göndermediler.

  • profile
1 Destekçi
profile
19
4 gün önce

Asena Jewels Instagram Sayfasındaki Hesap Parayı Aldı Ürünü Vermedi

Instagram'dan bir kolye sipariş verdim. Hatta yonca deseninin üzerine isim yazılacaktı. 06.01.2023'de sipariş verirken ödeme yaptığım halde ürün elime ulaşmadı. Bir çok kez mesaj bırakmama rağmen birazdan arayacaklar saat 4 'de arayacaklar gibi sesli mesajları var ama arayan sora n yok. Ücret iadesi...

  • profile
1 Destekçi
profile
17
4 gün önce

Asena Jewels Mağdur Ediyor

@asenanisantasi nami diğer asenajewels 6 Kasım 2022 de yonca takımı seti hala gönderecek 4 aydır arıyorum yazıyorum hep bir bahane CİMER'e de şikayet ettim kaşesini de gönderdi elimde en kotu avukata vereceğim yine de o parayı onlara yar etmeyeceğim mağdur ediyorlar ama peşini bırakmayacağım.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .