Asena Jewels ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Asena Jewels Eft Alıp Ürün Yollamıyor Bahanelerle Oyalıyor

964
Güher
Güher 23 Ekim 2022 01:57

Asena Jewels ben hiç şüphe duymadan EFT yaptım çünkü bu kadarlık tutarlarla kimseyi uğraştırıp uğraşmayacaklarını düşündüm ve o ürünlerin gerçek fiyatlarını da bildiğim için tenezzül edilmeyeceğine çok inandım ama maalesef ki 100 liralara tenezzül edip insanları yanıltıyorsunuz benim ürünlerim 5 hafta oldu her hafta farklı bir bahane ile oyalandım insanları saf yerine koyabilmek bu kadar basit nasıl olabiliyor anlamış değilim. Bende insanları yanılttıkları için Tüketici Hakları mahkeme ne varsa uğraşacağım bu kadar kolay insanları yanıltabileceklerini düşünen insanlara fırsat vermemek adına her şeyi yapacağım. Ayrıca 2 hafta içinde orada olacağım yüzüme karşı ne yalanlar uydurulacak merak ediyorum geldiğimde görüşeceğiz saf yerine koyulmak telefonla kolay bir de yüzüme karşı deyin görmek için geleceğim.

Benzer Şikayetler

profile
82
4 gün önce

Asena Jewels Aldığımız Ürünü Göndermiyor

Asena jewels den 23.11.2022de yonca bileklik ve kolye siparişi verdim ödemeyi EFT yoluyla hesaplarına gönderdim ancak ne sipariş geldi ne de ödemeyi geri alabildim. Ürünle ilgili soru sorduğumda da türlü türlü bahaneler sıralıyorlar ama asla kesin bir cevap alamıyorsunuz.  

  • profile
1 Destekçi
profile
28
1 hafta önce

Asena Jewels Kargolanmayan Sipariş Sorunu

29 aralıkta Instagram'dan Asena Jewels'den kolye siparişi verdim parayı EFT yaptım sürekli oyalıyorlar telefona cevap yok binde bir cevap var oda sürekli bahane. Acilen çözümü bekliyorum Tüketici Hakem Heyeti'ne de başvuru yaptım.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Kevser
Kevser
 

Aynen arkadaşım seninle aynı fikirdeyim. İnsanların uğraşmayacağını düşünüyorlar. Ama yanılıyorlar. Mağduruz. Çok şükür adalette var mahkemede hepsine başvuracağım.

Esra
Esra
 

Kesinlikle yazdıklarınıza katılıyorum 100 lira için insanları uğraştırıp iade yapmıyorlar Instagram hesabımdan yazarsanız konum atabilirim bende mevcut @esra_zncrc