Aşağı Eğlence Mado Dondurma Görünüşüme Göre Ağırladı!

Halil İbrahim Ö. |

28 Kasım günü Aşağı Eğlence MADO Dondurma’ya oturup bir tatlı ve bir bardak çay sipariş ettim; ardından bir çay daha. Bu arada dikkatimi çeken bir şey oldu. Diğer masalara giden çaylar
yanında bir adet kurabiyesi vs. ile servis oluyordu. Merakıma mucip, arka arkaya üç çay daha söyledim. Hepsi sadece çay bardağı olarak geldi.

Ayrılırken, sorumlu görünümlü kişiye, “Sanırım tipimden hoşlanmadınız! ” diye girizgâh yapıp
durumu anlattım. Cevaben “Bir daha ki sefere telafi ederiz.” buyurdular.

Sitedeki ilk şikayetim de komşuları bir cafeydi. Orada da, zahir, tipimi beğenmemişlerdi. Ne yapayım Allah böyle yaratmış! Artık davranış ve duygu durumlarının yöresel olduğuna kanaat getirdim. Nasılsa müşterileri bol!

Etiketler :

Sunum / Servis Malzemesi Sunum Hizmeti / Garson Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  18:08

  Değerli Müşterimiz,

  Mado olarak “Şikayetvar” sitesine yeni üye olduk ve geçmiş şikayetleri ilk defa görmüş olduk.
  Zamanında size dönüş yapamadığımız için çok üzgünüz.
  Geçmişte paylaştığınız sorun hala devam ediyorsa http://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ya da mado@mado.com.tr adresine mesaj atabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Mado

 • Halil İbrahim Ö.
  13 Aralık
  12:40

  Bugün itibarı ile hala arayan soran olmadı. Naçar kalırsam tabii ki Mado\'yu tercih ederim ama Aşağı Eğlence\'dekini değil. O sıradaki kafelerin hatırı sayılır bir müşteri portföyü var. Birkaç kişi, birkaç maruzatları ile rahatsız olsa da hiç umurlarında değil. Bana da şiddetle intizar etmek düşüyor.:(