12 Haziran
#12095995

As Adana Seyahat'te Sorumsuzluk Çoktu Hangi Birini Yazacağımı Şaşırdım!

Bayram tatili için tercih ettiğim ve pişman olduğum firmadır. Adana'dan Kayseri'ye molasız 3 buçuk en fazla 4 saatte gidilecek yolu, molasız 5 buçuk saatte giden, saygısız artı ilgisiz bir firma. Bir yolcu da uçağına geç kalacağını söyledi ve para iadesi istedi firmayı arayarak. Çünkü yetişmek için taksi tutacağını ve çok para vereceğini söyledi. Onu da bu basit isteği karşısında bayağı uğraştırdılar, yordular.


Otobüs çok çok eskiydi. Bu sıcakta buzdolabı çalışmıyordu. Çalışsa da su almayı unutmuşlardı zaten. Son 2 saatte susuzluktan bayılacak gibi oldum. Birçok kişi aynı şekildeydi. Su olmadığını bilsek kendimiz alırdık. Başka içecek yok mu dedik. Var da ılık dedi. Sonra getirmedi. İkinci servisi yapması gerekiyordu, yapmadı. Nedenini sorduğumda çok kalabalık zorlanırım dedi. Wi-Fi çalışmıyordu TV vs. çalışmıyordu. Muavine sorduğumuzda son model araba olduğu için deyip güldü.


İnanılmaz bir ses vardı takır tukur, 5 saat o sesi duyduk ve başım ağrıdı. Kesinlikle araçları kötü ötesi, pis, çok eski. Kırık döküktü her yeri. Belki de şoför korkudan yavaş sürüyordu araba eski diye. İnşallah bundan sonra As Adana'yi tercih etmek zorunda kalmam.

Ahmet Ahmet 729 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler