26 Ağustos 2016

Arzum'un Sözde Kalan Garanti Kapsamı!

Arzum'dan bir yıl önce aldığım blender setini 3-4 defa kullandım. Kutusu bile duruyor. Parçalama yapmamaya başladı. Yetkili servise götürdüm motor dişlisi bozulmuş dediler ve garanti kapsamı dışında olduğunu söylediler. Aparat ve sarf malzemesinin garanti kapsamı dışında olduğunu anlarım ama motor dişlisi gövdeyle bir bütün. 3 yıl garanti neyi kapsıyor anlamadım. Üstelik en güçlü motora sahip seriyi almıştım.

Özgür E. 726 Okunma

Cevaplar

 • Özgür E.26 Ağustos 2016

  Tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir dedikleri konuyu keşke yazılı olarak buradan da yapsalar sitede Arzum markası ile ilgili şikayetlerin neredeyse tamamı garanti kapsamı dışı şikayeti firma olarak ürünün arkasında durmuyorlar

 • Arzum Müşteri Temsilcisi26 Ağustos 2016

  Sn. Özgür E. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 arzumdanismamerkezi@arzum.com http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Özgür E.26 Ağustos 2016

  Arzum Müşteri Hizmetlerinden aradılar bu arıza kullanıcı kaynaklı garanti kapsamı dışında olduğunu söylediler. Kendilerine garanti kapsamı içerisinde olan bir arıza söyleyin diye sorduğumda söyleyemeyiz dediler kullanıcı kaynaklı tüm arızalar garanti kapsamı dışında olduğunu tekrar edip duruyorlar garanti kapsamı içerisinde olması için cihazı kullanmamak gerekiyor anlaşılan kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum ayrıca 3 yıl garanti kısmı tamamen gerçek dışı.

 • Arzum Müşteri Temsilcisi26 Ağustos 2016

  Sn. Özgür E. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 arzumdanismamerkezi@arzum.com http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön