Arzum Tamir Teslim Şikayetleri

(92 şikayet)
Arzum

Arzum Crust Mix ar-1029 4. kullanımda cihazın açma kapama şalteri boşta dönmeye başladı. Eskişehir Çeliktaş Elektronik’e cihazı garantisi ile birlikte 24 Kasım’da teslim ettim. 10 Kasım’da aranarak kullanım hat…

3 g
Arzum

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

09 Eylül

Mustafa'nın Teşekkür Mesajı

Şikayetim ulaştıktan sonra hemen dönüş yapıp olumlu konuşma yaparak dinlediğiniz için ürünün sorununu değişim ile çözdüğünüz için teşekkür ediyorum.
31 Ağustos

Muhammed'in Teşekkür Mesajı

Şikayet yazdığım akşamın sabahı aranıp durumla ilgilendiler açıkçası bu kadarını beklemiyordum fakat Bağcılar servisinin işini zorla yapması konuşma şekli hiç hoşuma gitmedi yinede Arzumun müşteri hizmetleri çok ilgili teşekkürler.
25 Temmuz
Arzum

Arzum marka bir ütü aldım, beğenmedim, 7-10 gün geçti ücret iadesi için servise …

18 Haziran

Ali'nin Teşekkür Mesajı

Osmaniye arzum servisiyle yaşadığım sorunu aşmamda bana yardımcı olan, süreci baştan sona takip eden ve olumlu sonlandıran Arzum müşteri hizmetlerine ve arzum merkez yetkililerine teşekkürlerimi sunarım.
11 Haziran

Evren'in Teşekkür Mesajı

Arzum makinemi tamir edip gönderdi üstelik ücret almadan. Teşekkürler!
05 Şubat

Arif'in Teşekkür Mesajı

Şikayetimin üzerinden 24 saat geçmeden çok kısa bir sürede Arzum Temsilcisinin benimle irtibata geçerek sorunum ile ilgilenmeleri ve çözümü için göstermiş oldukları samimi davranışlarından dolayı Arzum Yetkililerine teşekkür ederim.
09 Ocak

Uğur'un Teşekkür Mesajı

Sorunumuzla yakından ilgilendikleri için teşekkür ederiz.
14 Aralık 2017
Arzum

GittiGidiyor'dan Arzum marka çaycı aldım. Kargo getirdi sapı kırık. GittiGidiyor'a hiçbir şekilde ulaşamıyorum Arzum'un müşteri hizmetlerini aradım, ürünü yetkili firmaya verin diyor. Yani yeni aldığım ürünün t…

02 Aralık 2017
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları