Arzum Müşteri Hizmetleri Tamir Şikayetleri

(124 şikayet)

Canan'ın Teşekkür Mesajı

Arzum firmasına değil süreci yöneten Kübra hanıma teşekkür ederim.
06 Aralık
03 Aralık

Özgür'nin Teşekkür Mesajı

Firma yetkilisi Kübra hanım sorunun çözümünü anında sağladı. Teşekkürler.
30 Kasım
21 Kasım

Sedat'ın Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkür ederim. Ürünün sorununu garanti kapsamında çözdünüz. Fakat babam ürünü teslim alırken bu seferlik ücretsiz oldu bir daha aynı sorunla gelirseniz ücret alırım demiş. Ben geçici bir çözüm değil garantisi devam eden ürünümün garanti kapsamında sorunlarının çözülmesini istiyorum. Lütfen El-Su teknik servise gereken uyarıyı yaparmısınız. Sorun şimdilik çözüldü teşekkürler.
05 Kasım

Sevila'nın Teşekkür Mesajı

Daha önce arzum teknik servisi ile yaşadığımız soruna Arzum'un gösterdiği özen ve ilgiye teşekkür ediyorum. Sorun çözüm odaklı yaklaşımları için teşekkürler
27 Ekim

Muhammet'in Teşekkür Mesajı

Arzum firması, konuyla oldukça özenli bir şekilde ilgilendi ve garanti kapsamı içinde bulunan ürünümü teslim aldı, tamir etti ve bana bugün geri yolladı. İlginiz için çok teşekkür ederim, ancak sizden bir ricam daha olacak. Lütfen ama lütfen, benden gereksiz yere para isteyen, şikayetimde açık adresi bulunan yetkili servisteki kişiyle ilgili bir işlem yapın ve bunu bana bildirin. Bu kişi belki de benden önce bir çok kişiden kanunsuz yere para istedi, belki benden sonra oraya giden insanlardan da para isteyecek. Sizin koymuş olduğunuz garanti şartlarını ihlal ediyor bu insan. Bu kişi hakkında da ilgili şeylerin yapılmasını sizden rica ediyorum. Teşekkür ederim yeniden.
03 Ekim

Ali'nin Teşekkür Mesajı

Bir hafta içinde ürünüm yenisi ile değiştirildi. İstanbul'daki genel servisten gayet memnun kaldım. İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Arzum tekrar tercihim olacaktır.
28 Eylül

Muhammet'in Teşekkür Mesajı

Arzum Müşteri Hizmetleri aradı ve arızalı olan parçayı ücretsiz kargo ile teknik servise aldılar. 3 Gün içinde de yeni ürünle değiştirdiler.
29 Ağustos
26 Haziran
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları