05 Temmuz 2017

Arzum Yine Mağdur Etmeye Devam Ediyor

1 hafta önce süpürgemin hortum kısmında yırtılma olduğu için Şanlıurfa'daki servise durumu bildirdik. Kendileri parçanın üretimden kalktığını söyleyip ellerinde olan başka bir süpürgeye ait parçayı süpürgeme monte ettiler. Süpürgeyi kullandığımızda ciddi oranda çekim gücünün düştüğünü ve hortumun yanlardan hava sızdırdığını fark ettik. Az önce yaşadığım mağduriyeti müşteri hizmetlerine bildirmeye çalıştım. Ancak müşteri hizmetlerindeki sözde yardımcı olmaya çalışan kadın süresini bile bildirme gereği duymadığı bir tarihe kadar sorunun iletileceğini söyleyip resmen beni başından savdı.

1 buçuk yıl önce de süpürge motorunda sorun olduğunda yine parça yok bahanesiyle aynı muameleyi görmüştüm iş dava noktasına gelince süpürgemin aynı modelinden göndermişlerdi. Hakkımı kazanmam için yine gerekirse dava da açacağım, yaşadığım sorunu sosyal medya dahil her ortamda paylaşacağım.

Emine 5.191 Okunma

Cevaplar

  • Emine14 Temmuz 2017

    Ürünün Temmuz ayı sonu gibi stoklarda olacağı tarafıma bildirildi şu anda tatilde olmam sebebiyle mağduriyetim ertelenmiş bulunmakta sonrasında nasıl bir işlem uygulanacağını bilmiyorum parçanın tarafıma ne kadar sürede ulaşacağı ve garanti kapsamında mı olacağına dair sorduğum sorulara yanıt alamadım sadece ürünün stoklara girmesini beklemem söylendi. O tarihlerde yeniden talebimi arayıp ileteceğim. Şu anda olumlu ya da olumsuz bir değerlendirme yapamıyorum.

  • Arzum Temsilcisi11 Temmuz 2017

    Sn. Emine E. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Yedek parçanız ile ilgili detaylı açıklama tarafınıza sözlü olarak yapılmıştır.” Ürün ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi05 Temmuz 2017

    Sn. Emine E. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön