30 Ocak 2017

Arzum Ütü Tamir Edilmiyor Para İadesi Yapılsın!

Ben yaklaşık 1.5 ay önce ütümü servise bıraktım oradan tamir edilemediğini söylediler para iadesi olacak dediler firma merkezi ile defalarca görüşmeme rağmen sorunum çözülmedi ve hala firma tarafından oyalanıyorum, birkaç gün daha bekleyip eğer cevap gelmezse müşteri haklarına başvuracağım.

Telat 1.914 Okunma

Cevaplar

 • Telat07 Şubat 2017

  Sayın arzum yetkilisi her kimsen şu an aklımdan geçenleri buraya yazsam dava konusu olur. Bu arzum firmasi bizim mahallenin bakkalinı geçti en azıdan bakkal bozuk olan malını kabul edip parasıni geri iade ediyor. Ben size daha önce de yazdım yaklaşık sizinle iki iki buçuk aydır uğraşıyorum tekrar yazıyorum ütünüz bozuk çıktı kardeşim benim mağduriyetimi giderin kardeşim çağrı merkezinizi belki 15 defa aradım paranız hesabınıza yattı diyorlar hesaba bakıyorum öyle bir şey yok nasıl bir iştir bu anlamadım 3 defa oldu bu olay siz bani oyalıyor musunuz kardeşim hiç utanmıyor musunuz ürünü satarken 8 takla atıyorsunuz bozuk çıkınca hiç ilgilenmiyorsunuz adım telat Türkmen tel 0537 010 02 33 lütfen artìk bu olayı çözün.

 • Telat31 Ocak 2017

  Ben 2 adet ütü aldı ve ikisi de 15 gün arayla bozuldu bitanesinin iadesi 15 gün içinde gerceklestirdiniz teşekkür ederim ama 2.si yaklaşık 1.5ay sürdü ve bu beni tiksindidi. Çağrı merkeziniz hiç bir şey çözmüyor. Ve hala çözülmüş bir şey yok iade gerçekleşmiş değil sadece çağrı merkezinizden tarafıma bir dönüş oldu en yakın zamanda çözüleceği söylendi.

 • Arzum Temsilcisi31 Ocak 2017

  Sn. Telat T. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz ile ilgili bilgiler tarafınıza sözlü olarak aktarılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Arzum Temsilcisi30 Ocak 2017

  Sn. Telat T. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön