16 Temmuz 2015

Arzum Ütü Evi Yakıyordu!

Ütü yaparken birden duman çıkardı ütünün tabanı aşırı ısındı ütü masasını ve tişörtümü yaktı. Şimdi kaliteli diye bu kadar para verdiğim ütü evimi yakıyordu o namı üzüleyim yoksa bu hatayı bildirmeden durayım mı şaşırdım. Arıyorum 444 1 800 no.lu numarayı hat devamlı düşer kimse ilgilenmez artık çareyi buraya yazmakta buldum.

Arslan 707 Okunma

Cevaplar

 • Arslan13 Ağustos 2015

  Evet hala sonuç yok ütü olayından işte bu kadar kaliteli ve güvenilir firma aman diyim arzum deyince mandalını bile almayın arkadaşlar ne de olsa malın arkasında duran yok o kadar parayı o na verene kadar en dandik malı alın en azından dandik diye bilirsiniz ne kadar giderse razı olursunuz bu kadar da para vermemiş olursunuz

 • Arslan08 Ağustos 2015

  Arayıp bir kere cevap verilmeyince bir daha aramayan firma acaba ne zaman yeniden arıyacaksınız. Ve gerçekten aradınızda ulaşamadınız mı acaba artık samimiyetinize güvenemiyorum.

 • Arzum Temsilcisi29 Temmuz 2015

  Sn. Arslan G. Şikayetinize istinaden konu ile ilgili farklı tarihlerde aranılmış olup, tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, ARZUM Tüketici Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.arzum.com Hizmet Merkezi :444 1 800 Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Arslan20 Temmuz 2015

  Bu arada yazmayı unuttum o sinirle ütüm yanmaya karşı emniyetli sözüm ona masada bırakınca kendini korumaya alıp duruyordu ne korumaymış ne sensörmüş güvenerek aldığımız yangın çıkarmaz dediğimiz ütüye bak.

 • Arzum Temsilcisi20 Temmuz 2015

  Sn. Bayram B. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, ARZUM Tüketici Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.arzum.com Hizmet Merkezi :444 1 800

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön