08 Mayıs 2013 #1785923

Arzum Ürünlerininin Garantisi Boşunaymış!

Felix Lungo el süpürgesinin daha ilk günlerinde önce tekerleği çıktı sonra siyah uç kısmın girdiği kısım çatladı. en sonunda sap kısmının girdiği plastik kısım çatladı, zamanla süpürge resmen darmadağın oldu, servisten aldığım cevap; garantiye girmez 60-70 TL civarı bir ücrete gövdeyi yenileyebiliriz. ' oldu. (ürünün % 90’ ı plastik, demek ki garanti % 10 unaymış).


Garanti belgesinde yazdığına göre; ürünün tüm parçaları (kullanıcı hataları hariç) garanti kapsamındaymış. Buradan tüm tüketicilere sesleniyorum; Arzum markası ürünlerinin hiçbir şekilde arkasında durmuyor. Kesinlikle müşteri memnuniyeti anlayışı yok. 3 yıl garanti veriyor ama bu zihniyetle isterse 10 yıl garanti versin önemi değil. Ürün alacaksanız ürünün garantisi yokmuş gibi düşünün çünkü Arzumda garantinin hiçbir önemi yok.

Turgut 166 Okunma

Cevaplar

 • Turgut26 Kasım 2015

  Ey Arzum yetkilileri: şimdi mutlu musunuz, sizin için çok basit olan haklı olduğum bir sorunu çözmediniz. Ben çevresi geniş bir insanım. O gün bugündür bir tane bile arzum, Felix ürünü almadığım gibi kimseye de aldırmadığım gibi mağaza sahibi yakınlarıma ürünlerinizden satmamalarını, tüketiciyi mağdur ettiğinizi söyledim. Şimdi kim zarar etti bunu iyi öğrenin.

 • Turgut13 Şubat 2014

  araştırma falan yaptıkları yok tamamen göz boyama söylenenler. arzum benim için bitmiştir.

 • Turgut06 Temmuz 2013

  her ne kadar Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır.falan denilse de hiç değerlendirme yapılmamıştır. tamamen bu şekilde söylenerek bir göz boyama yapılmıştır. sorun çözüldü imajı verilmek istenmiştir.

 • Arzum Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön