16 Aralık 2015

Arzum Ürün İadesi!

Arzum marka ar147 blender, hediye olarak tarafımıza getirildi. Bir kez denedik, kullanım amacımıza uygun olmadığını gördük ve Arzum firmasının müşteri hizmetlerine 4 Aralık 2015' de hem sayfasındaki iletişim formundan hem de telefonla arayarak durumu bildirmemize rağmen kesinlikle bir geri dönüş olmadı. Firmanın 90 gün koşulsuz iade reklamları halen devam etmekte olduğu halde, uygulama sadece reklamla sınırlı. Kesinlikle ilgilenmiyorlar. Defalarca aramama rağmen biz size döneceğiz diyorlar. Ne mail ile nede arayarak geri dönen yok. Firmadan müşteriyi mağdur etmek üzerine uyguladığı reklam kampanyasından şikayetçiyim!

Ahmet 272 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet24 Aralık 2015

  Toplam Şikayet 725 Teşekkür Oranı 8%

 • Ahmet24 Aralık 2015

  Önceden de müşteri hizmetleri yetkilisine dediğim gibi, 2 tane gazeteci tanıdığımı çağıracağım. Durumu anlatıp, bu ürünü camdan aşağı atıp parçalayacağım... .Çünkü 50 TL'lik çin malı ürün kadar dahi işini yapmayan yapamayan bir ürün... .Fiyatı çin malının 3,5 katı yaptığı iş, 3 te biri değil... . Cebinize girmesine neden olduğum para haram zıkkım olsun... .

 • Ahmet24 Aralık 2015

  Aslında yapmanız gereken şey şu olmalıydı... Ürünü bir servisinize alıp kullanılmış olup olmadığını görebilirdiniz... , üzerindeki seri numarasından üretilmiş olduğu tarihi tespit edip en azından satış tarihinin tahminini yapabilirdiniz... Yani isteseydiniz her şekilde ürünün ve müşterinin-kullanıcının yanında arkasında dururdunuz... Ama bu platformda da gördüğümüz üzere size geri dönüşlerdeki teşekkür-memnuniyet oranı binde bir... .700 küsur şikayetten 8 adet teşekkür... .Bu rakam bile aslında sizin zihniyetinizi gösteriyor... .Ben bu ürünü bize hediye getiren kişiden bana bunun faturasını ver ben bu ürünü iade edeceğim beğenmedim işime yaramadı diyecek bir ahlaki yapıda değilim...

 • Ahmet24 Aralık 2015

  Hem buradan, hem de arzum a yaptığım başvuruda hediye geldiğini belirtmiş olmama rağmen, arzum ürünün faturası olmadan işlem yapamayacağını söylemiş ve konuyu kapatmıştır... Hangi ahlak ve gelenek görenek sahibi olduğunu bilemediğimiz bu firmanın sahipleri ve yetkilileri size diyorum ki... Burası Türkiye. Ve biz Türk ler kendilerine hediye gelmiş bir şeyin faturasını ya da fişini getiren kişiden isteyecek bir ahlaki yapıda değiliz... .Bunu zorluyor olmanız işi yokuşa sürmekten başka bir şey değil... Sadece bu platforma yansıyan 700 küsur şikayetin sadece 8 adedinden teşekkür almış olmanızda sizin müşterilerinize yolunacak kazmış mantığı ile baktığınızın kesin delilidir... .Haram olsun

 • Arzum Temsilcisi24 Aralık 2015

  Sn. Ahmet I. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Faturanızı bulundurmanız halinde talebiniz ile ilgili yardımcı olunacaktır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Ahmet19 Aralık 2015

  otomatik cevap metni şaaak diye düşüyor buralara. ama sorunu çözülen yok gibi neredeyse... ...

 • Arzum Temsilcisi16 Aralık 2015

  Sn. Ahmet I. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. AR147 model ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön