03 Eylül 2013 #1992030

Arzum 'un Online Satış Bölümü Çok Kötü!

23.08.2013 tarihinde arzum.com.tr sitesi online alışveriş bölümünden saç kurutma makinesi aldım.
Sitenin online alışveriş bölümü sağlıklı çalışmıyor, altyapısı son derece kötü kesinlikle Arzum'dan online alışveriş yapmam . 3-4 iş günü içinde teslim edileceği söylenen ürün, henüz elime ulaşmadı.


Bugün (03.09.2013) itibari ile ürün hala teslim edilmediği için, müşteri hizmetlerini tekrar aradım, "sistemde hata olduğu" "merkezden geri dönüş olmadığı" gibi sebepler söylendi. Çağrı merkezi çalışanları son derece nazik ; fakat Arzum online satış hizmeti son derece kötü.


Çağrı merkezi çalışanlarının beni yönlendirdiği gibi "sikayetvar" sitesine yazıyorum. Bakalım ne zaman çözülecek.

Gaye 300 Okunma

Cevaplar

 • Gaye07 Eylül 2013

  Aşağıda belirttiğim gibi Arzum firması henüz problemimi çözemedi. Hala para iadesinin yapılmasını bekliyorum. Sorunu çözmek için bir çaba sarf ettiklerini bile düşündürmediler. Kesinlikle online satış yapmaması gereken bir firma. Müşteri temsilcileri, firma ile müşteri arasında kalıyor, sürekli kalıplaşmış şeyler söylemeleri ayrıca üzücü.

 • Gaye06 Eylül 2013

  03.09 tarihinde arzum müşteri temsilcisi ürünün kargo ile teslim edilemediğini ve geri döndüğünü belirtti. Fakat kargo şirketi ürünün geldiğine ve teslim edilemediğine dair ne telefon etti ne de kapıya not bıraktı. İnternet üzerinden de hiçbir şekilde ürünü takip edemedim. Bunun üzerine para iadesi yapılmasını istedim. Ürünün kendilerine ulaştığı 2-3 gün içerisinde para iadesi yapacaklarını belirttiler. Bugün (06.09.2013) henüz para iadesi yapılmadı ve müşteri temsilcisinin "merkez" dediği yerden bilgi alması bile en az bir gün sürüyor. 23 Ağustosta satın aldığım ürünün para iadesinin ne zaman yapılacağını çok merak ediyorum.

 • Gaye06 Eylül 2013

  03.09 tarihinde arzum müşteri temsilcisi ürünün kargo ile teslim edilemediğini ve geri döndüğünü belirtti. Fakat kargo şirketi ürünün geldiğine ve teslim edilemediğine dair ne telefon etti ne de kapıya not bıraktı. İnternet üzerinden de hiçbir şekilde ürünü takip edemedim. Bunun üzerine para iadesi yapılmasını istedim. Ürünün kendilerine ulaştığı 2-3 gün içerisinde para iadesi yapacaklarını belirttiler. Bugün (06.09.2013) henüz para iadesi yapılmadı ve müşteri temsilcisinin "merkez" dediği yerden bilgi alması bile en az bir gün sürüyor. Para iadesinin ne zaman yapılacağını çok merak ediyorum.

 • Arzum Temsilcisi03 Eylül 2013

  Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön