11 Temmuz 2016

Arzum Toz Torbasız Süpürge Çekmiyor

Anneler gününde aldığım Grande Turbo model süpürge ilk aldığımızda halıyı kaldıracak şekilde çekiyordu fakat bir hafta sonra çekmemeye başladı. Servise götürdük problem yok diyor, şu an eski süpürgeyi kullanıyoruz çünkü ondan iyi. Aksu Çarşı Esenler'den aldık, iade de kabul edilmiyor. Bir hafta da elimizde kalan süpürge! Hevesi kursağında kalan annem!

Betül 3.563 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sn. Betül A. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Sn. Betül A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön