24 Eylül 2016

Arzum Teknik Servis'in ikinci Hatası.

CarrefourSA İçerenköy mağazasından aldığım Arzum İmaj AR 596 saç kurutma makinemi garanti belgesi ile birlikte henüz 2 yıllık garanti içinde 03.08.2016'da yanık kokusu gelmesi sebebiyle CarrefourSA İçerenköy'e götürdüm teknik servise göndermeleri için. Makine sözde düzeltilip tarafıma ortalama 10 gün sonra geldi fakat düzelmemiş vaziyette çalışmıyor ve aynı koku geliyordu, ben tekrar 27.08.2016'da götürdüm tekrar yolladılar teknik servise ortalama 15 günde geldi fön makinesinin baş kısmının takıldığı aparatın orası yamuk monte edilmiş ve takılmaz vaziyette olduğu için tekrar yolladık teknik servise. 11.09.2016'da ve henüz elime ulaşmadı ortalama neredeyse 2 ay olacak ben hala düzgün bir şekilde ulaşamadım makineme.

İyi kaliteli bir firma olduğu için Arzum markasını tercih ettim ama bu kadar kalitesiz, sorumsuz, görevini, kontrollerini, iyi yapmayan böyle bir firma teknik servisi görmedim.

Cansu 626 Okunma

Cevaplar

  • Cansu27 Eylül 2016

    Tekrardan şikayetimi bildirdim yukarıda yazılan cevap inanın bana hiç yardımcı olmadı ben tahmini olarak servisten ne zaman gelicegini bilebiliyorum ve istesem servisi arar ögrenirim zor bir şey değil. Bu benim şikayetimin sonucu değil burada neredeyse 2 aydır firmaniz sayesinde mağdur olan bir müşteriyim. Bana klasik bir cevap yazmanız çok saçma. 3 kere servisinize fon makinamı gönderememin bir telafisi değil...

  • Arzum Temsilcisi27 Eylül 2016

    Sn. Cansu Y. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz yetkili servisinizde hazır konumdadır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi24 Eylül 2016

    Sn. Cansu Y. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön