09 Aralık 2015

Arzum Teknik Servis ve Müşteri Hizmetleri İlgisizliği!

23 Ekim 2015 tarihinde almış olduğum Arzum Ar 5007 saç kurutma makinesi 2-3 kullanımdan sonra bozuldu. 6 Kasım 2015 tarihinde Lüleburgaz yetkili teknik servisi Akkan Ticarete ürünü bıraktım. Herhangi bir teslim alma evrakı vermediler. 10 günlük tamir süresi geçtiğinde aradım ve kargodan parçayı beklediklerini 1-2 gün içinde geleceğini söyledi. 1 hafta sonra tekrar uğradım sipariş verdiklerini gün içinde kargonun geleceğini söyleyerek 2 defa aynı şeyi söyledi. Firmanın web sitesinden mesaj yazdım dönüş olmadı. 2 defa müşteri hizmetlerini aradım ilgileneceklerini söylediler arayan soran yok. Ürünü servise teslim edeli 33 gün oldu üründen haber yok. İyi ki Arzum'dan pahalı bir ürün almamışım.

Ramadan 308 Okunma

Cevaplar

  • Ramadan'ın Teşekkür Mesajı09 Aralık 2015

    Sorunu çözdüğünüz için teşekkürler

  • Arzum Temsilcisi09 Aralık 2015

    Sn. Ramadan Ş. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz değişim işlemine uğramış ve servise gönderilmiştir dilediğiniz zaman ürünü teslim alabilirsiniz.” Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi09 Aralık 2015

    Sn. Ramadan Ş. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü le ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön