13 Aralık 2016 #7200752

Arzum Süpürgenin Çekim Gücü Kötü!

2014 yılında media mark' tan arzum ütü ve süpürge aldım. Aynı anda ancak arızalıları aldığım günden beri devam ediyor. Süpürgenin devri sürekli olarak düşüyor. Sadece düşük devirde süpürüyor, oda çekim gücü çok az, tozlar yerde kalıyor. Reklamlardaki gibi tozları havada yakalamıyor. Şu an süpürge teknik serviste, ancak yapıldıktan sonra tekrar arızalanıyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum, ürünün hatalı olduğunu düşünüyorum.

Ümmiye 6.461 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi20 Aralık 2016

    Sn. Ümmiye Y. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Garanti şartlarıyla ilgili bilgi tarafınıza sözlü olarak iletilmiştir.” AR461 ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Ümmiye14 Aralık 2016

    Kimse geri dönüş yapmıyor sorunum devam ediyor siz yazıları kopyala yapıştır yapıp herkese yazıyorsunuz.

  • Arzum Temsilcisi13 Aralık 2016

    Sn. Ümmiye Y. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön