04 Ocak 2017 #7408619

Arzum Süpürgenin Çekim Gücü Azalması!

Yaklaşık 1 yıl önce almış olduğum elektrik süpürgesini temizlememe rağmen çekim gücü azaldı servise götürdüğümde 3 ayda 1 parça değişeceğini fiyatının 50 TL olduğunu söyledi, alırken hiç böyle bir şeyden bahsedilmedi.


Ben her çekim gücü azaldığında 50 TL neden vereceğim? Günümüz şartları belli daha sonra süpürgeyi kutusuyla beraber servise getirdim, sadece içinden süpürgeyi aldı 3 gün sonra oraya uğradığımda kutuyla beraber getirmeniz lazım dediler. Arama zahmetinde bile bulunmadılar, daha ne kadar mağdur olabilirim süpürgeden.

Kadir 10.309 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi04 Ocak 2017

    Sn. Kadir G. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz ile ilgili yapılıcak olan işlem tarafınıza sözlü olarak aktarılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi04 Ocak 2017

    Sn. Kadir G. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön