26 Ekim 2016 #6788287

Arzum Süpürge Çok Kötü Koku Yayıyor

2,5 ay önce arzum' un kendi internet sitesinden aldığım arzum grande turbo 1550 w elektrikli süpürgeyi. İlk temizliğim sonrasında hepa filtresini boşalttım, fakat yıkamadım. İkinci çalıştırmamda ki 15 günde bir evi süpürürüm, çünkü gece çalışan, gündüz uyuyan evde pek değil hiç zaman geçiremeyen bir aileyiz. Resmen eski kaşar kokusu gibi iğrenç bir koku çıkarmaya başladı. Filtreyi yıkadım kuruttum. Taktım sonraki süpürmemde tekrar. Yine burnumu kapata kapata evi süpürdüm mecburen.


Yıkadım filtreyi yine aynı koku. Servise götürdüğümüzde filtre ücretli garantiye dahil değil, motorda bir sorun yok dedi gönderdiler. Yok toz kokusuymuş, yok filtre tam kurumamışmış falan. Ya bu elektrik süpürgesi hiç koku gelir mi? Ev daha çok leş kokuyor. Çağrı merkezide aynı şeyleri söyledi. 39 yaşındayım. 10 süpürge kullandım böyle bir şey ne gördüm ne duydum. 45-50 TL filtre satsınlar diye.

Birsel 1.385 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sn. Birsel D. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. ''Yedek parça bilgisi tarafınıza sözlü olarak aktarılmıştır.'' Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sn. Birsel D. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön