09 Kasım 2017 #9771112

Arzum Sıfır Ürünün Parçası Eksik Çıktı!

3 ay önce aldığım Arzum soprano max mutfak robotunun içinden taşıyıcı mil parçası çıkmadı. Yetkililere bildirdiğim halde satın aldığım kurum ve teknik servisi de hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Bu süreç haftalarca bugün yarın diye sürdü ve parçayı bana sonrasında para karşılığı sattılar. Beni sorumlu tuttular bu olaydan ürünü kabul etmemem gerekiyormuş: sıfır ürünün parçasının eksik çıkacağını nereden bilebilirim ki bu sadece saçmalık ve müşteriyi mağdur etmekten ve yardımcı olmamaktan başka bir şey değil.

Eser 1.184 Okunma

Cevaplar

 • Eser30 Kasım 2017

  Yaklaşık 3 aydır Arzum firmasının kalitesizliği yüzünden sıfır aldığım mutfak robotunu kullanamamaktayım! hatırı sayılır bir firmadan mutfak robotu aldım ve sıfır ürünün içinden aparat (taşıyıcı mil) çıkmadı. Durumu yetkililere bildirdim kullanma kulavuzunda 11 numaralı tasıyıcı mil) parçası dediğim halde bana blender parçası yolladılar. 1 hafta daha bekledim sıfır ücretsiz temin edileceği söylendi, bugün almaya gittiğimde üstünde siyah çizikleri olan ve alt kısmında hamur birikintisi olan parçayı önüme koydular 15 gündür parçamı temin edemediler! Arzum kullanmayı, üRÜNÜNÜ almayın!

 • Arzum Temsilcisi09 Kasım 2017

  Sn. Eser S Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Arzum ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Eser09 Kasım 2017

  Bu kelimeyi haftalarca çok duydum fakat kimse bir çözüm getiremedi olaya İskenderun yetkili servise eksik parçayı sipariş verdim beni mağdur ettiniz 3 aydır ürünü parçası olmadığı için kullanamadım ve hala kullanamıyorum!

 • Arzum Temsilcisi09 Kasım 2017

  Sn. Eser S. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön