22 Ocak 2014 #2249640

Arzum Servisi Yetersiz ve Kaba!

Mixet Blender Çırpıcı ve Doğrayıcı'dan oluşan setimin çırpıcı aparatını hamurun çırpıcıya sarmasından dolayı kullanamadığım için durumu Azum'a ilettim. Müşteri Hizmetlerinden A****bey arayarak çok yapıcı bir şekilde izlenmesi gereken süreci söyledi. Ürünü bugün Yeşim Elektrike götürdüm.


Servisteki G****n Bey bana çok kaba davrandı ve oradaki diğer iki müşterinin yanında hakaret etti.Ürünle kek hamuru çırpılamayacağını ancak yumurta çırpılacağını iddia etti. Eve gelip kullanma kılavuzunu açtığımda kek hamuru çırpılabileceği yazıyordu. Servis işiyle ilgili hem doğru bilgiyi bilmiyor hem bana hakaret ediyor, Arzum gibi bir marka bu kadar anti-profesyonel ve müşterilere kötü davranan bir servisle nasıl çalışıyor?

Burcu 470 Okunma

Cevaplar

  • Burcu'nun Teşekkür Mesajı18 Şubat 2014

    Şikayetimi ilettiğim gün, Arzum Müşteri Hizmetleri benimle iletişime geçti.Ürünüm, kısa bir süre içerisinde, farklı bir teknik serviste yenisi ile değiştirildi.Çözüm odaklı davranışından dolayı Arzum Müşteri Hizmetleri'ne özellikle Ahmet Bey'e çok teşekkür ederim.

  • Arzum Temsilcisi23 Ocak 2014

    Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön