31 Ekim 2016 #6805978

Arzum Servis Hizmetinin Yetresizliği

Elektrik süpürgesi arıza yaptı biz Arzum yetkili servisine götürdük süpürgeyi servisin Adana Güney Tic. Diye bir yer her neyse süpürgemiz yapılmış almaya gittim bize teslim fişi yok diye arkadaşlar bize süpürgeyi teslim etmediler bir de bizi hırsız yerine koydular neymiş fiş yok diye süpürgeyi vermiyorlar oradaki kişi gidin bu fişi bulun diyor kimliğimi veriyorum eşimin telefonunu veriyorum bizi dikkate almıyorlar gidin fişi bulun diyorlar. Arzum markasına da yazıklar olsun Belli ki sizinde kalitenizi düşük düşük olmasa böyle servislerle çalışmazsınız yazıklar olsun size yerli ürün diye aldık yanlış yapmışız.

Yasin 1.494 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sn. Yasin A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sn. Yasin A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön