04 Nisan 2017 #8196139

Arzum Saç Kurutma Makinesi Yüzümde Patladı

Sırf 3 yıl garantili diye güvenip aldığımız imaj iyonlu saç kurutma makinesi daha 1 yıl olmuşken suratımda patladı! Çalıştırdıktan 3 saniye sonra tam yüzüme tutarken büyük bir gürültüyle ve kıvılcımlar saçarak patladı. Gözümü kaybedebilirdim! Ürünün korunmasına son derece özen göstermiştim. Kendi özel dolabı vardı, hiçbir şekilde darbe almamıştı. Şoktayım gerçekten Allah korudu. Kesinlikle değişim ya da tamir değil paramın iadesini talep ediyorum. Ürüne tekrar güvenmem söz konusu değil.

Aykut 1.171 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi05 Nisan 2017

    Sn. Aykut Ö. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz ile ilgili yapılacak olan işlem sözlü olarak açıklanmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi05 Nisan 2017

    Sn. Aykut Ö. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön