26 Şubat 2013

Arzum Saç Kesme Makinesinin Bıçağı Garanti Dışı!

Arzum stilo marka saç kesme makinası 1 yıl kullandıktan sonra çalışmaması nedeniyle verdiğim servis sayesinde geçte olsa yenisiyle değiştirilmişti. Alalı daha 6 ay oldu ki bu seferde tıraş bıçakları kesmemeye başladı. Servise götürüldüğünde bıçaklar permatik gibi kullanılır bozulunca değiştirilir cevabı aldım.

Şimdi sorularıma gelelim; 1- Arzum stilo permatik fiyatına mı satılmaktadır ki bıçağı her bozulduğunda yenisi alınsın?2-Aynı kullanım tarzı ile yıl kullanılan makinenin tıraş bıçağı bir önceki makinede 1 yıl sorun çıkarmamışken nasıl olur da diğer makinede 6 ayda körelir?
3-Bu firmalar ürettikleri malın kötü olduğunu ne zaman kabul edecek ve kullanım hatası yanlışından kurtulacaklar?

Cem 896 Okunma

Cevaplar

  • Cem02 Mart 2013

    Dün beni arayan yetkili normalde yağlama ve temizleme ile bu bıçakların körelmesinin mümkün olmadığını bu nedenle 1 kereye mahsus olarak bıçağın ücretsiz değiştirileceğini bana bildirdi. Arzum firmasına bu nedenle teşekkür ediyorum. Ancak bu tip makinaları ilk defa kullanmayan birinin herhalde düzenli olarak bu makinayı yağlamaması ve mevcut aleti temizlemeden kutusuna koymasının mümkün olmayacağını da tasavvur etmesi gerekirdi. Bununla birlikte yetkili servislerinin ise maalesef hemen para kazanmaya yönelik redçi politikalarına da bir çözüm bulmalarını gerçek müşteri memnuniyeti için talep ediyorum. Çünkü yetkili servislerde markanın güvenilirliğinde etkendir. Teşekkürler.

  • Arzum Temsilcisi26 Şubat 2013

    Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön