Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Arzum Rich Spin M Kahve Makinesi Süt Modunda Dibini Tutturuyor

profile
02 Haziran
260
Meryem'in Teşekkür Mesajı
“Ürünümde kalibre sorunu varmış uzaktan tarif ederek sorunumu çözmeme yardımcı oldular. Çok teşekkür ederim ilgili bir bayandı sorunumu çözdü çok teşekkürler🫠”

Arzum rich spin m kahve makinesinin sütlü içecek modunda dibi tutuyor! Ürünü aldığım günden beri sütü dibine yapıştırıyor ve yakıyor bayağı kararıyor. İçine su koyup bekletmek bile yumuşatmıyor defalarca denedim her şekilde mümkün değil hep Yakıyor ve kolayda temizlenmiyor da artık yıldım çözüm olursa mutlu olacağım teşekkürler.

Arzum Logo
02 Haziran 04:09
Arzum Logo
02 Haziran 13:39
Meryem
02 Haziran 13:59

Ürünümde kalibre sorunu varmış uzaktan tarif ederek sorunumu çözmeme yardımcı oldular. Çok teşekkür ederim ilgili bir bayandı sorunumu çözdü çok teşekkürler🫠

Benzer Şikayetler

Arzum Kahve Makinesi Kaynatmıyor

profile
1 hafta önce
212

Arzum Okka kahve makinesini 11 Mart tarihinde aldım 6 ay oldu ve aldığımız günden beri cihaz pişirme yapmadan bitti uyarısı veriyor ve kahve soğuk kalıyor. 6 ay 3 kez garanti servisine götürdük ve yapılıp geri verildi. Tekrar aynı problemi yaşıyorum. Hiçbir şekilde çözüm olmuyor. Getir götür yapmakl...

Arzum Kahve Makinesi Kaynatmıyor
Arzum Kahve Makinesi Kaynatmıyor
Arzum Kahve Makinesi Kaynatmıyor

Arzum Okka Minio Jet Kahveyi Pişirmiyor

profile
1 hafta önce
231

Kız kardeşim Trendyol'dan hediye olarak Arzum Okka Minio jet kahve makinesini aldı. Başta pek fazla kullanmadım öylece duruyordu. İlk birkaç kullanımda düğmeye basınca yanmıyordu, neyse sonra yanmaya başladı. Biraz kullandım, şimdi de kahveyi pişirmeden sinyal vermeye başladı. Bir çözüm bekliyorum.

Arzum Okka Kahveyi Ilık Yapıyor

profile
2 hafta önce
149

Arzum Okka kahve makinesi maalesef ılık yapıyor hiç sıcak değil. Çözümü nedir acaba? Servise mi götürmem gerekiyor daha 1 aydır kullanmaya başladım ilk kullanımdan beri aynı sorunu yaşıyorum. Arzum yetkilileri yardımcı olabilir mi? Bu şekilde kahve içmek hiç keyifli değil.

Arzum Okka Minio Kahve Pişmeden Sinyal Verip Kapanıyor

profile
4 hafta önce
130

Hepsiburada Efe faruk satıcısından Arzum Ok004-K Okka Minio Türk kahve makinesi aldım, fakat daha 4 ay bile olmadan Kahve kaynamadan sinyal yanıp sönüyor. Pişirme işlemini sonlandırıyor. Sıklıkla kullanmadım bile. Acil çözüm istiyorum. Arzum'a güvenerek aldım hayal kırıklığına uğradım.

5
Çözüldü

Arzum Okka Minio Kahve Makinesi

profile
25 Ağustos
32

Arzum Okka Minio Türk kahve makinesi çeyiz seti olarak aldım, fakat daha bir yıl bile olmadı. Kahve kaynamadan sinyal yanıp sönüyor. Pişirme işlemini ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Arzum Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 29 sn
Benzer Şikayet Yaz