Toplam çözüm sayısı
..
Arzum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ebru'nun şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Arzum Prochopp Robot Hemen Bozuldu

233görüntüleme
Ebru
Ebru 20 Ocak 19:57
Arzum Prochopp Robot Hemen Bozuldu
Arzum Prochopp Robot Hemen Bozuldu

Arzum'un cam hazne robotu Arzum Prochopp aldım 2. kullanışımda robot çalışıyor fakat bıçak kısmını döndürmüyor ufacık arpacık soğanı bile çevirmiyor. Sefaköy'deki servise hemen götürdüm ben bunu 1 defa kullanmak için mi aldım diye bunlar böyle deyip ücret karşılığı yapmak istedi. 

Daha yeni aldım garantisi var deyince bu seferlik yaparız dedi yaptı getirdim evde yine 2.kullanışımda bozuldu. Cam haznesine aldanıp aldım Arzum markasına güvenmiştim. 

Bir de +1 yıl garanti falan diyorlar. Daha 2 ay doğru düzgün kullanamadan robot elimde kaldı. Kesinlikle verdiğim parayı hak etmeyen bir ürün.

Arzum Logo
Arzum20 Ocak 21:13

Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Arzum Logo
Arzum21 Ocak 15:23

Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Arzum Logo
Arzum21 Ocak 15:29

Sn. Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu yetkililerimiz tarafından değerlendirilmiş, bilgilendirme için tarafınıza telefonla dönüş sağlanmıştır. Bizleri tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız! Saygılarımızla, Arzum Müşteri Hizmetleri | 0850 222 1 800 | musterih[email protected] | http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar ve resmi tatil günleri hariç 09.00 – 19.00 arasındadır.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler