15 Ekim 2015

Arzum Parça Yok!

Arzun formy baskül tek ayağı kırıldı, parça yok diyorlar. Kötü malzemeden dolayı, tamir etmiyorlar,

Osman 996 Okunma

Cevaplar

 • Osman01 Haziran 2016

  Türkiye ülkem kazansın diye yerli malı alıyoruz, pİŞMAN oluyoruz. neden denetleyici yok. bir daha arzum aslaaa. Kimse ilgilenmiyor. her şey malı satana kadar. Sonrası kimsenin umurumda değil

 • Osman24 Ekim 2015

  Arzum alma. Pişman olma. Arzum baskül ayak malzemesi kötü kırılıyor. Yapamıyorlar. Değiştirmiyorlar.

 • Osman16 Ekim 2015

  İndirimli ürün diye satılan fiyat piyasada satılan fiyatla aynı fiyat. Bu nasıl indirim?

 • Arzum Temsilcisi16 Ekim 2015

  Sn. Osman L. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Basküller elektronik aksamlı ve hassas ölçüm yapan cihazlar olduğu için servisler tarafından tamir edilen ürünler olmayıp direk değişime alınan bir ürün grubudur. Garantisi devam eden ürünlerde birebir, etmeyen ürünlerde indirimli ürün değişimi yapılmaktadır." Ürün Adı: Arzum Baskül ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Arzum Temsilcisi16 Ekim 2015

  Sn. Osman L. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Baskül ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Osman15 Ekim 2015

  arzum alma, pİŞMAN olma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön