23 Kasım 2015

Arzum Parça Temini Hakkında!

Evimizde kullandığımız 3 yıl garantili Arzum marka tost makinesi 1. yılın sonunda arızalandı. Suç bizde ki faturası kayıp garanti hakkımızı kullanamıyoruz. Termostat arızası yüzünden çalışmayan makine için termostatı söküp, Maltepe yetkili servisten parçayı para ile satın almak istedim ama sadece onarımı kendileri yapacaklarını, parçayı satamadıklarını söylediler. 10 liralık parça için 20-30 lira da servis ücreti ödeyecekmişiz.

Fatih 280 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi04 Aralık 2015

    Sn. Fatih K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün yedek parçasını yetkili servisimizden satın alarak temin edebilirsiniz.” Arzum Tost Makinesi ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi24 Kasım 2015

    Sn. Fatih K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum tost makinesi ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön