30 Ocak
Yorum Yap
#10075255

Arzum Otomatik Olarak Açılması Gereken Toz Kutusunun Kapağı Açılmamaya Başladı

2017 Nisan ayında Arzum marka Speedart 1400w model elektrik süpürgesi aldık. Sadece iki kez kullandıktan sonra otomatik olarak açılması gereken toz kutusunun kapağı açılmamaya başladı. Mağazada satışını yapan kişi '' Ürünün düğmesine basılınca otomatik açılıyor'' demişti. Bu özelliği hoşumuza gittiği için satın almıştık. Otomatik açılma yapmadığında aldığımız mağazaya geri götürdük o da teknik servise gönderdi. Teknik servisin cevabı ''Bu ürün böyle. Birkaç kullanımdan sonra böyle yapar. Elinizle çekerek açmanız gerekiyor. İade kabul etmezler. '' oldu. Elektrik süpürgesinden soğuduk resmen.

Eda 3.936 Okunma

Cevaplar

  • Eda'nın Teşekkür Mesajı08 Şubat

    Merhaba, Arzum speedart AR4018 model elektrik süpürgesi başvurumuz için müşteri temsilcileri hemen geri dönüş yaptılar. Güler yüzlü ve açıklayıcı bir şekilde bizi yönlendirdiler. Süpürgemizin sorunlu parçasını merkez teknik servise ücretsiz olarak kargo aracılığıyla göndermemizi sağladılar. Teşekkür ederiz.

  • Arzum Temsilcisi01 Şubat

    Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi30 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler