07 Eylül 2015
Yorum Yap
#3663063

Arzum Ömür Boyu Garanti Aldatmacası!

2012 yılında almış olduğum ütü ömür boyu garantili reklamı ile satılıyordu ve aldıktan sonra internetten kayıt yapılması gerekiyordu, yaptım. Ütüm arıza yaptı ve servise götürmeden önce çağrı merkezini aradım garantiyi sorguladım var dediler. Servise götürdüm cihazın üzerinde bile 3 yıl garantili yazmasına rağmen cihazınız 2 yıl garanti dedi. Tekrar çağrı merkezini aradım ve garantiniz yok dediler bu seferde. Ürünü garantiye sokmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sonrada yerli marka ürün alın diyorlar.

Okan Okan 363 Okunma

Cevaplar

  • Okan08 Eylül 2015

    Tabikide listenizde yer almicam. Çünkü ömür boyu garanti diye insanlara yalan söylediniz. İnternetten kaydettirdiğim halde. Zaten oyun oynuyorsunuz, dalga geçiyorsunuz müşterilerle, biri çıkıyor garantiniz var diyor biri çıkıyor garantiniz yok diyor.

  • Arzum Temsilcisi08 Eylül 2015

    Sn.Okan T. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Arzum Ömür Boyu Garanti Listesinde isminiz yer almamaktadır. Ürün ile ilgili onarım işlemini ücreti karşılığında yetkili servinizden sağlayabilirsiniz." Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi07 Eylül 2015

    Sn. Okan T. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Ütü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler