Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi Pişirmiyor

profile
09 Ocak
342

Hepsiburada internet sitesinden 21.11.2021 'de Arzum Okka Minio jet Türk kahve makinesi sipariş ettim, birkaç kez gün içinde elime ulaştı. Üretim seri no: 214305655. Aldığım günden beri kahve makinem 1 kez çalıştıysa 5 kez çalışmadı. 5 kez Arzum teknik servise götürdüm. Her seferinde yaptık deyip çağırıyorlar yine olumlu bir sonuç alamadım. Kahve makinesi 2-3 fincan kahveyi pişiremiyor. Bırakın pişirmeyi sensörü bile atmıyor artık. Teknik servise gitmekten bıktım.

Otomatik kahve makinesi aldım, hala cezvede kahve pişirmeye devam ediyorum. Araya taşınma sürecim girdi sık sık teknik servise veriyorum artık yıldım, lütfen Arzum yetkilileri bir çözüm bulabilir misiniz? Belki de kahve makinesinde fabrikasyonda alakalı bir sorun var lütfen konuyu sonuçlandırabilir miyiz. Eğer sonuç almazsam tüketim Hakem Heyeti'ne başvuracağım. En azından karşımda muhatap bulurum.

Arzum Logo
09 Ocak 12:12
Arzum Logo
09 Ocak 17:59

Benzer Şikayetler

Arzum Kahve Makinesi İç Bölge Lekelenmesi

profile
13 Şubat
148

Arzum Okka Minio jet Türk kahvesi makinesi satın aldım ürünün ilk kullanımından sonra iç metal bölümünde lekelenmeler oluştu ayrıca pişmeye yakın duman çıkması sorunu var. Yardımlarınızı ve çözümünüzü bekliyorum. Ayrıca en yakın teknik servise bırakmak isterim.

1

Arzum Furkan Teknik Keyfi Uygulama

profile
09 Mayıs
218

Arzum 'dan almış olduğumuz Türk kahve makinemiz garanti kapsamında olmasına rağmen Bursa Furkan Teknik servisinde faturası şirketimize kesildiği için şirketimizde kullanıldığı bahanesiyle garanti kapsamında tamir edilmiyor. Cihaz üzerinde seri numarası olmadığı halde tarafımıza cihazın 2 kez değişti...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Arzum Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 29 sn
Benzer Şikayet Yaz