19 Temmuz 2017

Arzum Okka Mınıo Köpürtmüyor!

Arzumdan aldığımız okka mınıo kahve yapma makinesi aldığımız günden bu yana kahveyi köpürtmüyor. Makineyi Arzum servisine de gösterdim fakat servis ilgilenmek bile istemedi. Sorun olmadığını söyleyip makineye hiçbir işlem yapmadan geri verdi, hiçbir şekilde sorunla ilgilenmediler.

Ayşe 16.320 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe21 Temmuz 2017

    Merhaba sorunla ilgili tarafımıza ayşe hanım ulaştı ve ürünü tekrar servise götürmemizi oradan kendilerinin isteyeceğini bildirdi tekrar aramamı istediler ürünü servise bıraktım servis yine ürüne bile bakmadan sorun yok dedi müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım bir çözüm bulamadılar ve telefonu yüzüme kapattı tekrar aradım bu sefer telefondaki arkadaşınız böyle bir hizmet vermediklerini ürünü isteme gibi bir hizmetleri olmadıklarını söylediler madem böyle bir hizmetiniz yok neden ayşe hanım arayıp böyle söylüyor bizi oyalamak için mi neden çözüm aramak yerine oyalıyorsunuz lütfen en kısa sürede artık bu duruma bir çözüm bulun.

  • Arzum Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Sn. Ayşe Ç. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz ile ilgili detaylı açıklama tarafınıza sözlü olarak yapılmıştır.” Ürün ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi19 Temmuz 2017

    Sn. Ayşe Ç. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön