Arzum Okka Minio Kahveyi Yakıyor ve Köpüksüz Yapıyor

Hande Hande27 Eylül 14:56

Geçen hafta internetten Arzum Okka Minio Türk kahvesi makinesi satın aldım, 3 farklı kahve markası ile denedim hepsinde de makine kahveyi yakıyor ve dümdüz köpüksüz bir kahve pişiriyor. 

Makinenin bildirim mekanizması yanlış çalışıyor, makine öttüğünde haznesini çıkardığınızda kaynar kaynar kaynayan sıfır köpük acı ve yanık bir kahveniz oluyor, servisi aradım ancak ulaşamadım, en kısa zamanda makinenin iade alınarak paramın iade edilmesini talep ediyorum. 10 liralık cezve köpüklü kahve yaparken 314 TL para ödediğim makinemin bana böyle rezalet bir kahve yapmasını kesinlikle kabul etmiyorum. 

Üretim hatasıdır veya tüm ürünler hatalıdır bilmiyorum, mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum, yanıt alamadığım sürece her türlü sosyal mecra, iş platformu ve yasal yollarla kesinlikle hakkımı arayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Arzum Logo Arzum 29 Eylül 11:18

Sn. Hande S. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Paylaşmış olduğunuz irtibat numarasından tarafınıza ulaşılamamıştır. Talebinizin devam ediyorsa Arzum Danışman Hattımız üzerinden size hizmet vermeye hazırız.” Tüketicimize ulaşılamadığı için ürün ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilememiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Arzum Logo Arzum 29 Eylül 11:17

Sn. Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan fikirlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. İletişim bilgileriniz üzerinden tarafınıza ulaşım sağlanamamıştır. Sizlerin mutluluğunu çok önemsiyoruz, aşağıdaki iletişim adresleri üzerinden bizlere ulaşmanız durumunda sizi dinlemekten memnuniyet duyacağız. Saygılarımızla, Arzum Müşteri Hizmetleri | 0850 222 1 800 | [email protected] | http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar ve resmi tatil günleri hariç 09.00 – 19.00 arasındadır.

Arzum Logo Arzum 27 Eylül 14:57

Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler