Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Arzum Okka Minio Kahveyi Pişirmiyor

profile
29 Mayıs
912

10 Mayıs 2023 tarihinde Arzum Okka Minio kahve makinesi aldık. Makineden hiç verim alamadık, kahve tam olarak kaynamadan pişti sinyali veriyor, kahve pişmiyor çiğ kalıyor, daha bir ay olmadan 3 kere servise götürdüm, ikisinde orada denediler, orada sorun olmuyor, birinde parçaları değişti fakat yine aynı, hala kullanamıyoruz, acil değişim talep ediyorum. Çok sıkıldım.

Arzum Okka Minio Kahveyi Pişirmiyor
Arzum Logo
29 Mayıs 21:34
Burcu
29 Mayıs 23:55
Arzum Okka Minio Kahveyi Pişirmiyor

Bir video daha yüklüyorum ve lütfen değişim ya da direkt para iadesi rica ediyorum, 20 gündür hiç kahve içemedik

Arzum Logo
30 Mayıs 10:13

Benzer Şikayetler

Arzum Okka Minio Jet Kahveyi Pişirmiyor

profile
1 hafta önce
231

Kız kardeşim Trendyol'dan hediye olarak Arzum Okka Minio jet kahve makinesini aldı. Başta pek fazla kullanmadım öylece duruyordu. İlk birkaç kullanımda düğmeye basınca yanmıyordu, neyse sonra yanmaya başladı. Biraz kullandım, şimdi de kahveyi pişirmeden sinyal vermeye başladı. Bir çözüm bekliyorum.

Arzum Okka Kahve Makinesi

profile
2 hafta önce
317

Şok marketten çeyizim için satın aldığım ve yeni kullanmaya başladığım Arzum Okka Minio jet kahve makinem 3. Kullanımda kahve olmadan sinyal verip kapanıyor. Tekrar başlatıyorum saniyeler sonra yine aynı sorunu yaşıyorum. Kahve ılık köpüksüz Çeşme suyu içiyor gibiyim güvenerek aldım ama pişmanım dön...

Arzum Okka Minio Kahve Pişmeden Sinyal Verip Kapanıyor

profile
4 hafta önce
130

Hepsiburada Efe faruk satıcısından Arzum Ok004-K Okka Minio Türk kahve makinesi aldım, fakat daha 4 ay bile olmadan Kahve kaynamadan sinyal yanıp sönüyor. Pişirme işlemini sonlandırıyor. Sıklıkla kullanmadım bile. Acil çözüm istiyorum. Arzum'a güvenerek aldım hayal kırıklığına uğradım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Arife

Merhaba aynı şikayeti yaşıyorum çözüme ulaştı mi sizinki?

Nejdet

Buzdolabında ki su ile deneyin ben de aynı sorunu yaşıyordum buzdolabından çıkan su ile denedim çok iyi oldu

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Arzum Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 29 sn
Benzer Şikayet Yaz