27 Mayıs 2017

Arzum Okka Kahve Makinesi Taşırıyor

15 gün önce Arzum Okka kahve makinesi aldım. Makineyi kullanmaya başladım. Fakat hiç memnun kalmadım. Kitapçıkta kahve köpürmeye başladığında sensör ikaz ışığı yanacak deniyor. Fakat kahve taşıyor ortalık batıyor. Servise götürdüm. Bana bu model böyle deyip dalga geçiyorlar. İade etmek istiyorum. Muhatap bulamıyorum.

Osman 14.608 Okunma

Cevaplar

  • Osman05 Haziran 2017

    Firmadan beni aramak için telefon numarası yok diyorsunuz. Fakat ikinci mail de beni aradıgınızı bilgi verdiginizi belirtiyorsunuz. Beni firmadan hiçbir yetkili aramamistir...

  • Arzum Temsilcisi01 Haziran 2017

    Sn. Osman P. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Talebinize istinaden bize ulaşan mailinizde yer alan iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamamıştır.Talebinizin devam ediyorsa Arzum Danışman Hattımız üzerinden size hizmet vermeye hazırız.” Ürün ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi29 Mayıs 2017

    Sn. Osman P. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön