14 Haziran 2016

Arzum Mikser Başlığı Bozuldu Yanlış Başlık Geldi Zaten 4 Ay Sonra Gelmişti O Parça Da

Arzum mikser başlığım bozuldu. Parça istedik depo taşınıyor dediler yaklaşık 2 ay bekledik parça geldi farklı modelin parçası. Onu gönderdik yine yanlış başlık geldi. Artık ürünü değişime gönderdim bekliyorum. 1 ay oldu hala oradan da ses yok. Böyle sorumsuz bir firma olmaz. Bir daha Arzum'dan asla bir şey almayacağım. Bıktım artık garanti derdiyle uğraşmaktan.

Fatih 759 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı03 Ekim 2016

    Geçde olsa sorun çözüldü teşekkürler.

  • Arzum Temsilcisi15 Haziran 2016

    Sn. Fatih K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz yetkili servisinizde hazır konumdadır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi14 Haziran 2016

    Sn. Fatih K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön