18 Kasım 2017 #9799962

Arzum Marka Mı Tövbe Bir Daha!

2 yıl önce Arzum marka bir şofben aldım. Servis geldi kurulumu yaptı. Garanti belgesini kaşeledi. Bu noktaya kadar her şey güzel. Daha sonra şofben arızalandı. En yakın servisi aradığımda ise şofbenin daha 1 yıl garantisinin olmasına rağmen 50 km mesafeden daha uzakta ikamet etmekte olduğum için yol parası talep edeceğini bunu kabul ediyorsam arıza için geleceğini söyledi.


Bende şaka mı yapıyorsunuz dedim. Müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerindeki şahsiyet de siz 50 km'den uzaktasınız servis yol parası talep eder dedi. Arıza için ise parçayı kendim aldım garantisinin yanmasını pahasına başka elektrikçiye taktırdım. Ama bu ülkede Tüketici Hakları diye de bir şey var unutmasınlar.

Onur 3.524 Okunma

Cevaplar

  • Onur24 Kasım 2017

    Şahsımı aramadan ulaşamamış olmanız ilginç bir durum olmakla birlikte çaldırıp kapatsaydınız arardım ben sizi. Nitekim aradım ve görüştüm. Çözümünüzü lütfen yazın buraya da herkes okusun. Ne denli makul ve mantıklı çözümler ürettiğinizi bütün tüketiciler bilsin ki ona göre Arzum ürün tercih etsinler. Servise uzak olmak sizin sorununuz. Sizi enayi yerine koyuyoruz, kazıklıyoruz deyin. Satarken ücretsiz kurulum, 3 yıl garanti deyip arıza yapınca yol parası aldırıyoruz deyin. Cevabınızı verin ki yazılı olarak tüketici maskesine delil olarak sunabileyim.

  • Arzum Temsilcisi22 Kasım 2017

    Sn. Onur İ. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Paylaşmış olduğunuz irtibat numarasından tarafınıza ulaşılamamıştır. Talebinizin devam ediyorsa Arzum Danışman Hattımız üzerinden size hizmet vermeye hazırız.” Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi20 Kasım 2017

    Sn. Onur İ. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön