06 Haziran 2017 #8528700

Arzum Marka Ar681 Ütü Sorunu Çözümsüz Kaldı!

Arzum marka AR681 bir ütü aldım. Aldıktan sonra ilk kullandığımda üzerinde yazan özelliklerden (kendi kendini temizleme özelliği, damlatmayı önleyen ve kireçlemeye karşı sistem) hiçbirine sahip olmadığını gördüm. İlk kullanmamda su damlattı (hem düşük ısıda hem yüksek ısıda hem de buhar düğmesini kapattığımda). Ve ilk kez kullanmama rağmen buhar verirken ütünün içinden buharla birlikte kireç parçaları da döküldü.


Arzum'un müşteri hizmetlerini aradığımda beni servise yönlendirdiler. Benim evde alternatif bir ütüm olmadığımı söylememe rağmen servise yönlendirmekte başka yapacak bir şey olmadığını söylediler ve tüketici haklarını öğrenmem için yönlendirdiler. Servis süresince ütüsüz kalıp mağdur olacağımı ve ilk kez kullandığım ve bana kusurlu satılan bu ürünü ne aldığım Carrefour SA ne de Arzum firması çözüm buldu mağdur olan ben oldum...

Aslan 6.799 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi06 Haziran 2017

    Sn. A. A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz ile ilgili yapılacak olan işlem sözlü olarak açıklanmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi06 Haziran 2017

    Sn. A. A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön