24 Ekim 2016 #6770779

Arzum Kullanım Kılavuzundaki Talimatlara Göre Uygun Kullanılan Ürün Arıza Yaptı

Arzum blender ürününü kullanım kılavuzuna göre kullandım. Arıza yaptı. Yetkili servis uygun kullanılmadığı için arıza yaptığını ve ücretli tamir yapılacağını belirtti. Ayrıca Arzum müşteri hizmetlerini de aradım, kullanım kılavuzuna uygun kullandığımı belirtmeme rağmen, suçlayıcı bir tavırla kullanıcı hatası olduğunu zorla dikta etmeye çalıştı. Ben kendilerine hukuki yollara başvuracağımı belirterek konuyu kapattım. Kayseri Melikgazi ilçesinde ikamet etmekteyim. Bu durumun derhal düzeltilmesini ve ürünümün ücretsiz bir şekilde tamir edilmesini istiyorum. Gereken çalışmanın yapılmasını rica ederim. Eğer durum düzeltilmezse hukuki yollara başvuracağımın bilinmesini isterim.

İbrahim 1.360 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sn. İbrahim A. İletmiş olduğunuz talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. “Kullanım koşullarına bağlı olarak oluşan arızalar garanti harici işleme tabidir.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır. “

  • Arzum Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sn. İbrahim A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön