21 Temmuz 2017

Arzum Köpüksüz Kahve.

Maalesef Arzum'dan hayal kırıklığı bir ürün,30 TL'lik kahve makinesi eminim Arzum okka dan çok daha iyi bir kahve yapar, çünkü ne yaparsam yapayım kahvede köpük olmuyor, verdiğim paraya yazık, görüyorum ki şikayet hep aynı ve sonuca varan olmamış, ürünün toplatılması lazım firmaya yakışmıyor!

Deniz 16.380 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Sn. Deniz P. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Ürün ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Deniz24 Temmuz 2017

    Gösterdiğiniz hassasiyeti mağduriyetten kurtararak gösterirseniz çok seviniriz...

  • Arzum Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Sn. Deniz P. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön