06 Mart 2017 #7965100

Arzum Kettle Aldım Pişman Oldum

Çalıştığım yere kettle almaya karar verdim markalı ve kaliteli bir şey olsun istedim ve Arzum almaya karar verdim 90 verip aldım 7 ay bile olmadan arızalandı marka bir ürün olduğu için içim rahat bir şekilde servise gittim servis baktı arıza kaydı yaptı ve bana 5 gün sonra gelin dedi 5 gün sonra telefon ettim servise ürün hazırsa almak istiyorum dedim onlar bana bir parçanın değişmesi gerektiğini söyledi ne kadar sürer dedim 1 haftayı bulur deliler meğer bizim marka diye aldığımız Arzum 90 TL'lik kettle'nın parçasını temin edemeyecek kadar küçükmüş.

Bedir 2.469 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi07 Mart 2017

    Sn. Bedir Ş. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Yedek parça ile ilgili detaylı açıklama tarafınıza sözlü olarak yapılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi06 Mart 2017

    Sn. Bedir Ş. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön