Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Arzum Kahve Makinesi Buz Gibi Kahve

profile
Dilek
04 Ağustos
730

19.04.23 tarihinde 5M Migros ®'tan almış olduğum Arzum Okka Minio kahve makinesi yaklaşık 15 gün sonra kahveyi kaynatmadan soğuk ve köpüksüz yapmaya başladı. Daha sonra faturam ile iade etmek istediğim teknik servise götürmemiz gerektiğini belirttiler ve sürünmeye bu noktadan sonra başladık. İlk servise verdiğimde konuyu kendilerini belirttim hatta direk iade etmek istediğimi daha 1 ay bile olmadan bu makineyi kullanılamaz olduğunu söyledim iade kabul edilmediğini cihazını kontrol edip bilgi vereceğiz demek ile yetindiler. Birkaç gün sonra arandık cihaz da herhangi bir sorun olmadığını makineyi alabileceğimizi söylediler. Makineyi denedik sonuç hüsran. Biz servisi su yolu yapıp defalarca her seferinde farklı şeyler söyleyip makinede sorun yok dediler. Ver geri verdiler. Hatta cezvede yapmış olduğunuz kahveyi hayal etmeyin. Bu cihazlar öyle kahve yapmaz dediler, prizi değiştirmemizi önerdiler onu bile denedik olmadı. 800 liralık sıfır makine için bir de servise getir ® götür yakılan yakıttan hiç bahsetmiyorum bile. Son götürdüğümde artık dayanamayıp sert çıktığım için tamam iadesini açalım dediler fakat dalga geçer gibi iade yapmayıp sıfır cihaz ile değişim yapıldı. 02.08.23 de sıfır makiyi teslim aldık, servise tekrar aynı sorun ile karşılaşırsak dediğimizde ise tekrar başa dönüleceğini söyledi. Sıfır makineyi denedik ilk deme tamam ertesi gün yine aynı kahve soğuk acil olarak paramın iade edilmesini istiyorum. 4 ay içerinde cihazdan 4 defa kahve içemedim. Cihazda yaşadığımız sıkıntıdan sonra yapmış olduğum araştırmada gördüğüm herkesin yaşadığı sorun aynı kahve makinesi kahve yapmıyor. Piyasadan toplanması gereken bu cihazın hala satılıyor olması da Arzum gibi büyük firmaya hiç yakışmıyor. Mağduriyetimizin çözümünü rica ediyorum.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Arzum Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 53 sn
Arzum Logo
04 Ağustos 10:26

Benzer Şikayetler

Arzum Okka Minio Kahve Makinesi

profile
Canan
21 Ekim
471

Merhaba, Arzum Okka Minio kahve makinem var ilk başlarda çok lezzetli kahve yapıyordu sonrasında acı pişirmeye başladı ve hiç keyif vermiyor. Ayrıca köpüksüz kahve yapıyor. Kahve taze olduğu halde hiçbir çözüm bulamadım. Ayrıca pişirme tuşuna bastığım zaman bazen algılamıyor algıladığında da 15 Sn....

Arzum Okka Minio Köpüksüz Ve Ilık Kahve

profile
Fatma
17 Ağustos
239

İnternet üzerinden satın almış olduğum Arzum Okka Minio markalı kahve makinem kullanım kılavuzuna uygun kullanmama rağmen ve ölçü olarak kendi kaşığını kullanmama rağmen kahveyi ılık ve köpüksüz çıkartıyor. Sorunun çözümünü ya da makinenin değişimini talep ediyorum.

Arzum Okka Minio Taşırma Sorunu

profile
Rümeysa
05 Ağustos
765

Arzum Okka Minio türü kahvesi makinesini 1 yıldır kullanıyorum ve başından beri aynı sorunla karşılaşıyorum. Makinem yeri geliyor 1 fincanda bile taşırdığı oluyor. Köpük desen zaten doğru düzgün olmuyor. Servisine götürdük makineniz oldu diye hiçbir şey yapmadan geri göndermişler ama maalesef yine a...

Arzum Okka Minio Taşırma Sorunu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Arzum Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 53 sn
Benzer Şikayet Yaz