24 Ekim 2016 #6767797

Arzum Hera 2000w Dik Süpürgenin Gövde Açma Aparatı Kırıldı!

Arzum Hera 2000w dikey süpürgemin gövde açma mandalı birkaç kullanımda kırıldı. Ümraniye'de ki yetkili servis kullanım hatası diye ücret talep ediyor. Arzum ürünlerini senelerdir kullanıp memnun kaldığım için almıştım ama bu üründen hiç memnun kalmadım.


Sonuçta ilgili parça sürekli toz hazinesini boşaltmak gerektiğinden çok kullanılacak bir parça her seferinde korkarak mı kullanacağız? Malzemesi kötü olduğundan mı çabuk kırılıyor sonuç olarak bunu Arzum'a hiç yakıştıramadım memnuniyet sıfır...

Kadir 1.656 Okunma

Cevaplar

  • Kadir28 Ekim 2016

    Bugün arzum müşteri hizmetlerinden arandım. Neymis durumu degerlendirmisler. Servisin dediği gibi kullanıcı hatası diye garanti kapsamına girmiyörmüş. sanki benim malına kastım var ki yerden yere vurdum da kırıldı bu nasıl iş anlamadım. Bu şikayette binlerce kişi var demekti hepimiz ilk defa makine kullanıyoruz Öyle ya. Neyse bir daha Arzum mu maalesef... .

  • Arzum Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sn. Kadir D. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sn. Kadir D. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected]m.com http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön