Toplam çözüm sayısı
..
Arzum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Necmiye'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 0

Arzum Hatalı Ürünü Kabul Etmiyor

490görüntüleme
Necmiye
Necmiye 21 Ocak 14:22
ÇözüldüÇözüldü
Necmiye'nin Teşekkür Mesajı
“Sorunumu kısa sürede çözdüğünüz için teşekkür ederim.”

Yaklaşık 4 ay öncesi anneme doğum günü hediyesi olarak aldığım Arzum robot bozuk çıktı. Mikserin takılı olduğu aparattan sürekli yapışkan bir şey akıyor. Pandemi dolayısıyla annem kendisi götüremeyip beni bekledi. Ve götürdüğümde 14 gün geçtiği için iade veya değişim yapamayacaklarını söylediler. Servise yönlendirdiler. Servis blenderda ateş atma olduğunu ve bu yapışkan akan yerinse bu robotta sürekli olduğunu firmanın garanti kapsamına almadığını söyledi. Ve istersek parçayı 70 TL karşılığı değişebileceğini söyledi. Daha 3 kere çalışmamış ürün. 3 yıl garantili ve ürünün kendi hatalı olduğu halde garantiye girmemesi. Ve bu sorunu çözmek için elimden geleni yapacağım.

Arzum Logo
Arzum21 Ocak 14:26

Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Arzum Logo
Arzum22 Ocak 10:30

Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Arzum Logo
Arzum22 Ocak 11:29

Sn. Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu yetkililerimiz tarafından değerlendirilmiş, bilgilendirme için tarafınıza telefonla dönüş sağlanmıştır. Bizleri tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız! Saygılarımızla, Arzum Müşteri Hizmetleri | 0850 222 1 800 | [email protected] | http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar ve resmi tatil günleri hariç 09.00 – 19.00 arasındadır.

Necmiye
Necmiye26 Ocak 09:05

Sorunumu kısa sürede çözdüğünüz için teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler