26 Temmuz 2016

Arzum Haksızlık Yapılıyor İnsanlar Mağdur Oluyor!

Anneler günü dolayısıyla çalıştığım kurumun çalışanlarına tanımış olduğu %40 indirim kodu ile Arzum sitesinden 8 parça ev aletleri satın aldım. Ancak sistemin aldatmacasıyla %40 değil de ürünleri %35 indirimli olarak satın almış bulundum. Müşteri hizmetlerini aradığımda yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler.


Kurumum aracılığıyla şikayette bulundum ve bana yüz liralık indirim kuponu verdiler. Yani ben yine Arzum'dan indirim yapacağım yani yine benim cebimden o 100 lira çıkacak ve işin sonunda yine karlı olan Arzum olacak. Ben sitede alabileceğim her şeyi tükettim. Bana paramı iade edin. Resmen bunun adı haksızlık!

Sidar 547 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi29 Temmuz 2016

    Sn. Sidar G. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Sn. Sidar G. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön