12 Eylül 2015

Arzum Haftalardır Onarılmayan Ütü

17/08/2015 tarihinde onarım için verdiğim ütümü neredeyse 1 aydır onarmadılar. Arayıp sorduğumda onarılamayacak olduğunu genel müdürlüğe gidip değişim için onay alınması gerektiği söylendi fakat nasıl bir firmaysa haftalardır bir ütünün onarımına cevap veremediler. Arzum markası pişmanlıktır.

Gülşah 618 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi17 Eylül 2015

    Sn. Gülşah Ö. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Arzum Ütü değişimi sağlanmış müşterimiz tarafından teslim alınmıştır." Ürün Adı: Arzum Ütü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi12 Eylül 2015

    Sn. Gülşah Ö. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Ütü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön