23 Eylül 2016

Arzum Gelmeyen Süpürge!

Almış olduğum arzum 2000 dikey süpürgenin tutma kolunun tırnağı o kadar zayıf ki ufak bir çarpmada kırıldı servise bıraktım. Yedek parçasının olmadığı söylenip benden 25 TL alınıp yenisiyle değiştirileceği söylendi ama süpürge bir türlü gelmiyor. Satılırken son çıkan en iyisi diye sattıkları süpürgenin yedek parçası yok nasıl iştir anlamış değilim. Sizden ricam biran önce sıkıntımın giderilmesini rica ediyorum.

Ad, 1.261 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi28 Eylül 2016

    Sn. Kenan K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi23 Eylül 2016

    Sn. A.D. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön