31 Ekim 2016 #6825243

Arzum Garantili Ürünüm Garanti Kapsamına Girmiyor

1.5 yıl önce aldığım Arzum ürünlerimin 2'si birden aniden bozuldu faturasını bulamadım ama kutularını ve garanti belgeleri saklamışım ama fatura yok diye daha yeni aldığım ürünleri garantisiz sayıyorlar aldığım yer kapanmış beni zor durumda bırakıyorlar garantileri bitse bu kadar sinirlenmeyeceğim ama yazık günah daha 1.5 yıl olmuş böyle bir firmadan alışveriş yaptığım ve tüm arkadaşlarıma tavsiye edip onlara da aldırdığım için pişmanım bir daha asla bu markadan alışveriş yapmam.

Esmahan 1.438 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sn. Esmahan Ö. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sn. Esmahan Ö. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön