16 Aralık 2015

Arzum Garantili Ürün Kullanıcı Hatası Dedi!

Arzum el blenderi soğan doğrarken dişli sıyırdı, Konya Karatay Arzum yetkilisi servisine gittim, kullanıcı hatası dedi parçayı ücret karşılığı değiştirdi hiçbir fatura ya da hizmet dışı vermedi 1 hafta sonra yeni aldığım parça da soğan doğarken dişli sıyırdı servise verdim, cihazı verdim almadı kullanıcı hatası diye bende siz servis işlemini başlatın kullanıcı hatasıdır diye bir belge verin dedim yetkili servis yetkili değilim dedi. Bende Arzum 4441800 aradım sizin Konya'da yetkili servisiniz benim ürünümü alıp işlem başlatması dedim merkez de bana tamam biz servisle görüştük sizin 1. İşlemedeki hizmet makbuzu ve alışveriş fişini verecekler dediler mağduriyetimi gidermediler.

Kadir 734 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi28 Aralık 2015

    Sn. Kadir S. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Kullanım koşullarına bağlı olarak oluşan arızalar garanti harici işleme tabidir.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi16 Aralık 2015

    Sn. Kadir S. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum blender ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön