Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Arzum Garanti Sorunu

profile
06 Mart
742
Gamze'nin Teşekkür Mesajı
“Şikayetvar.com ile dile getirdiğim soruna yapıcı bir çözüm ürettiğiniz için teşekkür ederim. Müşteri Hiz. Personeli Bahar Hanım'a ilgi ve alakasından dolayı ayrıca teşekkür ederim.”

Arzum blender mikser başlıkları ve doğrayıcı bıçak gövdesi çatladı. Ar1014 kodlu blenderin mikser uçlarına ona plastik bir detay koymuşlar, kek çırparken çatladı. Soğan doğrarken de bıçak gövdesindeki plastik çatladı. Bu kadar basit işleri yaparken bile dayanıklılığı olmayan bu markayı aldığım için çok pişmanım. Fındık, fıstık, ceviz gibi sert gıdalarda aynı işlemi denesek hazne de unufak olur diye korkuyorum. Parça garantisi de vermeyerek ayrıca yedek parça satma derdinde olan firma satana kadar, sonrasında garanti sürecinde çok baş ağrıtıyor. Tost makinesi almıştık ayrıca, onun da plakaları griden kahveye döndü yandı kaplaması. Kullanıcı hatası diyerek geri çevrildi. Her kullanım sonrası yumuşak bir sünger ve sıvı bulaşık deterjanı ile yıkayıp kurulamak kullanıcı hatası olmuş.

Arzum Logo
06 Mart 14:48
Gamze
06 Mart 16:25

Firmadan Bahar Hanım aradı, yapıcı bir konuşma gerçekleşti. Diksiyonu düzgün, üslubu çok oturaklı bir temsilciydi. Şikayetleri dikkatle ve özenle, teyit ederek dinledi. Gün içinde ücretsiz yedek parça gönderimi olup olmayacağına dair görüşülüp dönüş yapılacağını bildirdi. Son durumu tekrar buradan paylaşacağım.

Arzum Logo
08 Mart 18:16
Arzum Logo
08 Mart 18:16
Gamze
20 Mart 19:05

Şikayet yaşadığım, doğru kullanıma rağmen çatlayan blender parçaları müşteri memnuniyeti sağlamak adına Arzum tarafından, tarafıma bedelsiz olarak gönderildi. İlgilerinden dolayı Arzum müşteri hizmetlerine teşekkür ederim. Umarım yeni gelen parçalar aynı sorunu yaşatmaz.

Gamze
20 Mart 19:08

Şikayetvar.com ile dile getirdiğim soruna yapıcı bir çözüm ürettiğiniz için teşekkür ederim. Müşteri Hiz. Personeli Bahar Hanım'a ilgi ve alakasından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Arzum AR1062 Multi Blender Mikser Başlığı Arızası

profile
30 Mart
324
"Müşteri hizmetlerinden Bahar Hanım, benimle aynı gün içinde temasa geçerek yeni parçanın gönderileceğini belirtmiştir. Kendisine bu hızlı aksiyonu için çok teşekkür ederim. Saygılarımla..."
1

Arzum Elektrikli El Aleti AR1070 Başlık Sorunu

profile
28 Mart
93

Arzum küçük elektrikli ev aleti aldım cihaz tipim AR1070 Ekim 2022 tarihinde almış olduğum bu cihazın mikser başlığının içindeki plastik aksam kırılmış. Cihazı toplam 4 ayda en fazla 6 ya da 7 kez kullanmışımdır tamir için servisine verdiğimde kullanıcı hatası olmadığını söylediler maalesef garanti ...

Arzum Elektrikli El Aleti AR1070 Başlık Sorunu
Arzum Elektrikli El Aleti AR1070 Başlık Sorunu
Arzum Elektrikli El Aleti AR1070 Başlık Sorunu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Arzum Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 30 sn
Benzer Şikayet Yaz